امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

عایق پشم سنگ خام حلاجی شده یکی از پر کاربرد ترین عایق های موجود در بازار است که به دلیل سست بودن و نداشتن شکل هندسی خاص، قابل استفاده در مکان های مختلف هستند.
این عایق ها که اولین محصولات تولیدی از سنگ بازالت هستند، فاقد هرگونه مواد شیمیایی بوده و بنابر درخواست مشتری تولید می شود، چرا که این محصول، خود ماده اولیه برای ایجاد سایر اشکال عایق پشم سنگ بوده و اکثر کارخانه های تولیدی این ماده، آن را برای ساخت انواع عایق های پشم سنگ مانند پشم سنگ تخته ای، لوله ای، پتویی و لحافی خود نیاز دارند.

پشم سنگ حلاجیبعلاوه اینکه از این عایق برای عایق بندی لوازم منزل، تجهیزات صنعتی، صنایع لنت سازی و تولید صفحه کلاچ، اگزوز های صنعتی و خودرو ها، پوشش فضا های فاقد شکل هندسی خاص، ساخت صفحه های ایرانیت، دستگاه های پخت و تنور های صنعتی، تولید بتن های مرغوب و سبک، عایق کاری درب های چوبی منازل، ساخت عایق های رطوبتی، ایزوگام و غیره کاربرد دارد. استفاده از این عایق در تولید لنت ترمز و صفحه کلاچ بجای بکار بردن ماده ای شیمیایی و سمی به نام آزبست است که بر اثر اصطکاک زیاد گازی کشنده از خود متصاعد می کند. بنابراین از تولید این گاز و استنشاق آن توسط هم شهریان خود جلوگیری نموده و از بروز بیماری های مختلف پیشگیری می نماییم.

ویدئو های ما را در آپارات ببنید
محل تبلیغ شما
بازار عایق ایران تلگرام
مشاوره