فوم های عایق حرارتی و صوتی

فوم شیت و تشک XPE

استفاده از فوم های XPE به صورت گسترده ای در صنایع مختلف به عنوان عایق استفاده می شود. این محصول دارای ساختار سه بعدی بوده که در نتیجه استفاده از عامل پخت در این عایق ها ایجاد شده است و خواص آن را به شدت افزایش داده است.

فوم سایلنت XPE

فوم سایلنت به دلیل وجود مزایای فراوان بسیار مناسب برای عایق کاری حرارتی، صوتی، رطوبت و برگشت پذیری بالا توانسته است به یکی از مهم ترین محصولات در زمینه عایق کاری از نظر کارشناسان بدل شود.

عایق ریباند XPE

این محصول دارای قابلیت بازیافت صد در صد بوده و برای استفاده های صنعتی و ساختمانی بسیار مناسب می باشد. ریباند دارای قابلیت استفاده در ساختمان و طراحی دکوراسیون است و از هدر رفت انرژی جلوگیری می نماید.

عایق لوله Flex

استفاده از عایق های لوله ای flex به دلیل ساختار سه بعدی سلول بسته بسیار برای عایق بندی حرارتی مناسب می باشد. این محصول را می توان در صنایع، ساختمان ها و حتی خودرو ها استفاده نمود و دارای کاربرد بسیاری برای جلوگیری از ورود رطوبت می باشد.

فوم لوله ای EPE

استفاده از فوم های لوله ای پلی اتیلن در تاسیسات و لوله های انتقال سیالات در صنایع و ساختمان ها برای جلوگیری از هدر رفت انرژی بسیار مناسب می باشد. این محصولات در سایز 2 تا 8/3 اینچ تولید شده

فوم گرمایش از کف

استفاده از فوم های عایق حرارتی و رطبتی برای عایق بندی سیستم گرمایش از کف بسیار مناسب می باشد. این محصول به واسطه کراسلینک بودن دارای مقاومت بالا در برابر حرارت و طول عمر بسیار طولانی می باشد.

فوم عایق EPE

فوم های EPE دارای دانسیته پایین و قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالایی می باشند. از این محصول برای عایق کاری رطوبتی و حرارتی در بسیاری از ساختمان ها و مراکز صنعتی استفاده می شود.

xps فوم شیت

این فوم ها با استفاده از پلی استایرن تولید شده و به دلیل داشتن ساختار سلولی بسته دارای موارد مصرف ثابتی هستند و به دلیل شکل منحصر به فرد آن ها قابلیت استفاده در تمامی مکان ها امکان پذیر می باشد.

انواع فوم عایق

فوم عایق EPE

Expanded polyethylene foam

Flex عایق لوله

Insulated flex pipe

XPEریباند

XPE rebounds

XPEفوم سایلنت

XPE foam Silent

xpe فوم شیت

XPE Foam sheets

Xps فوم شیت

XPE Foam sheet

عایق فوم پلی اتیلن

کاربرد های عایق فوم

از مهم ترین کاربرد های فومهای پلی اتیلن کراسلینک شده در صنعت ساختمان می باشد. استفاده از عایق های حرارتی برای جلوگیری از هدر رفت انرژی بسیار مناسب می باشد. این محصول می تواند برای جلوگیری از ورود آلودگی های صوتی به داخل ساختمان نیز کاررد داشته باشد. استفاده از عایق های فوم به دلیل مقاومت حرارتی، رطوبتی و صوتی بسیار مناسب برای ساختمان های اداری، مسکونی و کارگاهی می باشد.

از فوم های شیت کراسلینک به دلیل ضربه پذیری فوق العاده در صنعت خودرو نیز استفاده می شود. این محصول در بخش های مختلفی از خودرو کاربرد دارد که از مهم ترین آن ها می توان به طاقچه عقب، سقف، درب ها، صندوق عقب و آفتابگیر استفاده می شود.

استفاده از عایق های فوم شیت XPE به دلیل مقاومت حرارتی مناسب، در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی بسیار گسترده می باشد. این محصول را می توان به عنوان عایق های سرد نیز استفاده نمود. این عایق ها بسیار مناسب برای استفاده در سیستمهای حرارتی و برودتی بوده و برای عایق بندی لوله های پالایشگاه ها و پتروشیمی ها بسیار مناسب می باشند. برای جلوگیری از ورود رطوبت و هدر رفت انرژی در مخازن مایعات سرد و گرم دارای کاربرد می باشد و در کانال های کولر و وسایل الکتریکی مختلف نیز از این محصول استفاده می شود.

از این محصول می توان برای عایق بندی ساختمان به صورت حرارتی و صوتی زیر پارکت ها در ساختمان ها استفاده می شود.

استفاده برای تولید کفپوش در کمپ های تفریحی و نظامی، سالن های ورزشی به ویژه در باشگاه های ژیمناستیک، کشتی و ورزش های مبارزه ای، تولید کفش، ساق بند و محافظ های بدن و تولید کوله پشتی بسیار مناسب می باشد.

فوم عایق

فوم پلی اتیلن کراس لینک XLPE

استفاده از فوم های XPE به صورت گسترده ای در صنایع مختلف به عنوان عایق استفاده می شود. این محصول دارای ساختار سه بعدی بوده که در نتیجه استفاده از عامل پخت در این عایق ها ایجاد شده است و خواص آن را به شدت افزایش داده است

عایق پلی اتیلن EPE

فوم های EPE دارای دانسیته پایین و قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالایی می باشند. از این محصول برای عایق کاری رطوبتی و حرارتی در بسیاری از ساختمان ها و مراکز صنعتی استفاده می شود

فوم لوله ای عایق

استفاده از فوم های لوله ای پلی اتیلن در تاسیسات و لوله های انتقال سیالات در صنایع و ساختمان ها برای جلوگیری از هدر رفت انرژی بسیار مناسب می باشد. این محصولات در سایز 2 تا 8/3 اینچ تولید شده و در بازار عرضه می شود.
ویدئو های ما را در آپارات ببنید
محل تبلیغ شما
بازار عایق ایران تلگرام
مشاوره